Değişim Web Takımı - 26 Temmuz 2014, Cumartesi

Gazetemize GENÇLİK aşısı!

19 Temmuz 2013
Gazetemize GENÇLİK aşısı!

Ödemiş Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Kemal Sarısu ve Başkan Yardımcısı Kerem Karamanlıoğlu gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili olarak konuşan Gençlik Meclisi Başkanı Kemal Sarısu, “Ödemiş geçmişte de olduğu gibi bugün de okuryazar insanların yaşadığı bir şehir. Bugün bu şehirde dört tane yerel gazete hayatını sürdürüyor. Arkadaşımız Yiğit Sümer de bu yolda ilerleyerek Değişim Medya Tanıtım Bilişim İletişim Hizmetleri ile hizmet vermeye başladı. Aynı zamanda şu an internetten takip ettiğimiz Detay Gazetesi ile de Ödemiş halkına doğru bilgiler, doğru haberler ulaştıracağını görüyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Yiğit Sümer ise, “Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin bu ziyareti bizi memnun etti. Arkadaşlarımız ile birlikte güzel çalışmalara imza atacağız. Değişim Medya Tanıtım Bilişim İletişim ve Detay Gazetesi olarak eşit, adaletli, her kesime hitap eden aynı zamanda halkı bilgilendiren taraf olacağız. Kemal ve Kerem arkadaşımızın ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz