Değişim Web Takımı - 23 Temmuz 2014, Çarşamba

AK Parti’nin Bayraklı adayı İsmail Sarı oldu

20 Ocak 2014
AK Parti’nin Bayraklı adayı İsmail Sarı oldu

Bayraklı yerel siyasetinin etkili ve sevilen siyasetçilerinden İzmir Ak Parti kurucu İlçe Sekreteri, Ak Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı yapan İsmail Sarı, partisinin Bayraklı Belediye Başkan adayı oldu. DSP’de il başkan yardımcılığı yapan ve milletvekili adayı olup 150 oy gibi bir oyla Meclis’e giremeyen İsmail Sarı daha sonra AK Parti’nin kurucu isimlerinden olmuştu. İsmail Sarı’nın siyasi geçmişiyle sol seçmenden de oy toplayarak seçime iddialı bir şekilde gireceği belirtiliyor.

Bayraklı’da kısa sürede halkın sevgi ve sempatisini kazanan Sarı, “Bayraklı’yı AK Belediyecilik ile tanıştıracak ve Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Bakanımız Binali Yıldırım’a Bayraklı’nın anahtarını hediye edeceğiz. Bayraklı, AK Belediyecilik için gün sayıyor” dedi.

Bir dönem Ak Parti Bayraklı İlçe başkanlık görevini yürüten, Ak Parti’nin İzmir kurucu İl Sekreteri olan ve belediye başkanlığı adayı olan İsmail Sarı, çalışmaların daha da hızlanacağını söyledi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve eksiklikleri not eden AK Partili Sarı, her daim seçmenle iç içe olduklarını ve seçimden muhakkak zaferle çıkacaklarını söyledi. Binali Yıldırım’ın seçimlere etkisinin büyük olacağını da iddia eden Sarı, “Çalışmalarımız yerel seçim sürecine hiçbir zaman endeksli olmadı. 45 yıllık Bayraklı geçmişimizle vatandaşın her türlü sorununu içimizde iliğimizde hissettik. Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana partimizin her kademesinde görev aldık, aldığımız görevleri layığı ile başardık ve Bayraklı’da AK Parti’yi zirveye omuzlarımızda taşıdık. Vatandaştan aldığımız olumlu tepkiler sonucunda Partime hizmet etme sevdasıyla çıktığımız bu yolda, yol arkadaşlarımız ile birlikte Bayraklı halkının sempatisini kazandık. Geçmişimizde hiçbir şaibe olmadığı gibi çok şükür Bayraklı halkının nezdinde iyi bir yere sahip olduk. Çocukluk ve gençlik yıllarımızın geçtiği ekmeğimizi kazandığımız Bayraklıya karşı sorumluluklarımızı biliyoruz. İlçemize hizmet etme sevdasıyla çıktığımız bu yolda Bayraklı’yı AK Partili Belediyecilik ile tanıştıracağız. Bayraklı halkı çok şükür bizi biliyor biz ise Bayraklı halkını” diye konuştu.

Reklam

AK Parti’nin Bayraklı adayı İsmail Sarı oldu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz